banner
banner
banner
banner
banner
banner

Zduny, 02.05.2019 r.

 

 

 

 

Zaproszenie

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Pana Grzegorza Schreibera, Marszałka Województwa Łódzkiego mam przyjemność zaprosić Państwa na „Forum Środków Unijnych”, które odbędzie się w dniu 9 maja 2019 r., w godzinach 9.30 – 11.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zdunach, Nowe Zduny.

Jak skorzystać z funduszy europejskich, jak ustrzec się najczęściej popełnianych błędów przy realizacji projektów, jak dać nowy oddech swojemu przedsiębiorstwu przy wsparciu środków zewnętrznych? O tym wszystkim można będzie usłyszeć podczas „Forum Środków Unijnych”, które 9 maja 2019 r. odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Zdunach.

Forum poświęcone będzie bezpośrednim formom wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego i Krajowych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020 z m.in. zakresu: termomodernizacji budynków, niskoemisyjnego transportu miejskiego, ochrony środowiska (gospodarka wodna i zarządzanie ryzykiem), OZE (odnawialne źródła energii), wsparcia aktywności zawodowej osób po 29 roku życia, kształcenia zawodowego i działań na rzecz aktywności edukacyjnej osób dorosłych, wsparcia badań oraz innowacyjności, a także modeli biznesowych małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), outplacementu, czyli wsparcia w poszukiwaniu nowej pracy dla pracowników zwalnianych przez firmy grupowo lub indywidualnie.

Uczestnikami Forum mogą być wszyscy, którzy chcą rozwijać swoje firmy i instytucje przy pomocy Funduszy Europejskich. Spotkanie jest bezpłatne, ale liczba miejsce jest ograniczona dlatego też prosimy o rejestrację uczestników telefonicznie: 46 838 74 26 wew. 22 lub poprzez link:

https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/3427-spotkania-informacyjne-z-cyklu-forum-srodkow-unijnych-w-zdunach-i-krosniewicach

 

 

 

Z wyrazami szacunku

 

Krzysztof Skowroński

Wójt Gminy Zduny

 

banner Harmonogram spotkania